Chemistry (726 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.40 | 48.80 | 48.20 | 47.60 | 47.00 | 46.40 | 45.80 | 45.20 | 44.60 | 44.00 |
50 (22 total)
- Ahad, Fahim (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Boey, Maunsuang (Scotch College Hawthorn)
- Bradbury, Linda (St Margarets School Berwick)
- Chen, Ye (University HS Parkville)
- Davies, Jennifer (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Fernandes, Allwyn (Hampton Park SC)
- Florescu, Cosmin (Melbourne HS South Yarra)
- Fonda, Michael (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Joosten, Simon (Ringwood SC)
- Kong, Yuxiang (Footscray City College)
- Kwong, Diana (University HS Parkville)
- Lin, Tina (St Michaels GS St Kilda)
- Mitson, Kylie (Vermont SC)
- Nelson, Rebecca (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Ng, Wendy (Balwyn HS North Balwyn)
- Quah, Adrian (Melbourne HS South Yarra)
- Satasivam, Prassannah (Haileybury College Keysborough)
- Singhal, Shaloo (Mentone Girls' GS)
- Thompson, Gareth (Yarra Valley Anglican School Ringwood)
- Trevaskis, Lori (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Wong, Christina (Balwyn HS North Balwyn)
- Young, Bernadette (Kilbreda College Mentone)
49 (11 total)
- Collyer, Phoebe (Mentone Girls' GS)
- Donovan, Emma (Berwick SC)
- Kinkel, Sarah (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Mevel, Jane (Mentone Girls' GS)
- Ng, Frank (Haileybury College Keysborough)
- Ong, Jeremy (Balwyn HS North Balwyn)
- Rosen, Jason (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Salek, Marta (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Teh, Jonathan (Ivanhoe GS)
- Tseitkin, Boris (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Vasan, Arvind (Camberwell GS Canterbury)
48 (21 total)
- Chan, Benjamin (Caulfield GS Caulfield Campus East St Kilda)
- Christensen, Britt (Methodist Ladies College Kew)
- Conochie, Lauren (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Gerstman, Shaun (Scotch College Hawthorn)
- Goeman, Emma (Ballarat And Clarendon College)
- Hill, Adam (Whitefriars College Donvale)
- Howie, Rochelle (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Kelly, Gregory (Parade College Bundoora)
- Kiely, Sarah (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Leong, Alex (Melbourne HS South Yarra)
- Mayes, Penelope (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Mularski, Anna (Wesley College Prahran)
- Mullen, Toby (Scotch College Hawthorn)
- Nirapathpongporn, Ekapak (Geelong GS Corio)
- Pullar, David (St Paul's Anglican GS Warragul)
- Quach, Tim (Scotch College Hawthorn)
- Renouf, Emma (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Stacey, Andrew (Eltham College Research)
- Stevens, Sarah (Cobram SC)
- Stuhne, Michael (Western Heights College North Geelong)
- Tan, Howyin (Trinity GS Kew)
47 (22 total)
- Bartley, Anthony (Scotch College Hawthorn)
- Cochrane, Timothy (Lowanna College Newborough)
- Czarnecki, Caroline (Eltham College Research)
- Dang, Anne (Sunshine SC)
- Dent, Christopher (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Hardy, Tess (Kerang Technical HS)
- Holt, Bronte (Geelong GS Corio)
- Howell, Katherine (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Knowles, Phoebe (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Loh, Alexander (Ivanhoe GS)
- Mak, Sharon (Balwyn HS North Balwyn)
- Mak, Weiyun (Ivanhoe GS)
- Morehouse, Thomas (Haileybury College Keysborough)
- Nguyen, Tam (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Pham, Thien (The Westbourne School Hoppers Crossing)
- Shelton, Edward (Xavier College Kew)
- Sivagnanam, Lalitha (Fintona Girls School Balwyn)
- Smith, Richard (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Unsworth, Campbell (Wesley College Prahran)
- Whitelaw, James (Melbourne GS South Yarra)
- Yeung, Carmen (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Yunan, Robert (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
46 (36 total)
- Bennett, Daniel (Ballarat And Clarendon College)
- Bharatula, Ajay (Melbourne HS South Yarra)
- Bicknell, Giles (Melbourne GS South Yarra)
- Butler, Andrew (Brighton GS)
- Celliers, Liesl (Ivanhoe Girls GS)
- Chan, Alexander (Glen Waverley SC)
- Cichowitz, Adam (Melbourne HS South Yarra)
- Clarke, Douglas (Balwyn HS North Balwyn)
- Crawford, Benjamin (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Dealwis, Shari (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Greening, Paul (Scotch College Hawthorn)
- Grof, Simon (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Hendry, Jane (Geelong GS Corio)
- Higgins, Matthew (Xavier College Kew)
- Jin, Senpei (Melbourne HS South Yarra)
- Keith, David (The Geelong College Newtown)
- Kong, David (Xavier College Kew)
- Lee, Andrew (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Lee, David (Caulfield GS Caulfield Campus East St Kilda)
- Mcgrath, Martin (Xavier College Kew)
- Mcvean, Alistair (Lyndale SC North Dandenong)
- Politis, Athena (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Poustie, Rachel (Bendigo Senior SC)
- Scott, Amanda (Glen Waverley SC)
- Shahbaz, Shekib (Lyndale SC North Dandenong)
- Small, David (Scotch College Hawthorn)
- Somers, Andrew (Trinity GS Kew)
- Subhi, Eihab (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Tan, Melissa (The Geelong College Newtown)
- Teng, Liann (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Teo, Ailin (Christian College Highton)
- Teo, Xuelin (Christian College Highton)
- Turner, Richard (Scotch College Hawthorn)
- Vanderbom, Helen (Mount Waverley SC)
- Vogt, Elise (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Williamson, Andrew (Scotch College Hawthorn)
45 (48 total)
- Bainbridge, Peter (Melbourne HS South Yarra)
- Beveridge, Cameron (Christian College Highton)
- Carmichael, Catherine (Loreto College Ballarat)
- Castles, Simon (Bendigo Senior SC)
- Chew, Amanda (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Chow, Perry (Melbourne GS South Yarra)
- Costa, Daniel (Scotch College Hawthorn)
- Coster, Jodie (Caulfield GS Wheelers Hill Campus)
- Cotton, Penelope (Ringwood SC)
- Dam, Feisia (Carwatha College Noble Park Nth)
- Desilva, Gayandhi (Mount Waverley SC)
- Dias, Samantha (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Dinh, Hang (St Johns Regional College Dandenong)
- Engelman, Daniel (Melbourne HS South Yarra)
- Farrington, Charles (Scotch College Hawthorn)
- Gory, Simona (Methodist Ladies College Kew)
- Hanna, Sherol (Mercy Diocesan College Coburg)
- Henderson, Clea (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Hong, Thai (Melbourne HS South Yarra)
- Johnstone, Glenn (Melbourne HS South Yarra)
- Kalanon, Ming (Camberwell HS Canterbury)
- Kumar, Shymal (Melbourne HS South Yarra)
- Lee, Chaehyun (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Lewski, Raphael (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Li, Xavier (Melbourne HS South Yarra)
- Loveday, Jane (St Michaels GS St Kilda)
- Lucarelli, Silvana (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Lucas, Jane (Nazareth College Noble Park)
- Madden, Angela (Brauer SC Warrnambool)
- Markman, Phuong (University HS Parkville)
- Mccormick, Paul (St Paul's Anglican GS Warragul)
- Miranda, Sunaina (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Miyazaki, Hiroshi (Scotch College Hawthorn)
- Mukerjea, Sandip (Glen Waverley SC)
- Nagley, Liana (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Napper, Mark (Oberon HS Belmont)
- Oconnor, John (Scotch College Hawthorn)
- Oon, Shereen (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Saska, Ondrej (Brighton GS)
- Sturrock, Nicholas (Marcellin College Bulleen)
- Tan, Zhiyie (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Teoh, Leanne (Ivanhoe Girls GS)
- Wijeyesinghe, Leon (University HS Parkville)
- Wong, Kingston (Melbourne HS South Yarra)
- Wong, Samuel (Xavier College Kew)
- Wu, Sze (Wesley College Prahran)
- Xu, Kaye (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Xu, Zhixing (Balwyn HS North Balwyn)
44 (65 total)
- Ahuja, Gaurav (Mentone Boys' GS)
- Anavekar, Namrata (Carey Baptist GS Kew)
- Berera, Vineet (Carey Baptist GS Kew)
- Bray, Giles (Balwyn HS North Balwyn)
- Burgess, Christopher (Eltham College Research)
- Cao, Carol (Balwyn HS North Balwyn)
- Chan, David (Camberwell GS Canterbury)
- Chan, Edmond (Melbourne HS South Yarra)
- Chan, Eunice (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Chan, Jeffrey (Camberwell GS Canterbury)
- Chapman, Rachel (Ararat Community College Secondary)
- Chen, Melanie (Methodist Ladies College Kew)
- Cheng, Yuan (Christian Brothers' College St Kilda East St Kilda)
- Cheung, Kachi (Melbourne HS South Yarra)
- Chia, Benjamin (Xavier College Kew)
- Codron, Yael (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Curran, Eleanor (St Josephs College Mildura)
- Dimitrakakis, Lisa (Ivanhoe Girls GS)
- Doukas, Peter (Melbourne GS South Yarra)
- Eagle, David (St Michaels GS St Kilda)
- Etemadmoghadam, Dariush (Carey Baptist GS Kew)
- Giddins, Leigh (Oberon HS Belmont)
- Glynn, Michael (Camberwell GS Canterbury)
- Goh, Huiching (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Goldsmith, Stephen (Wodonga HS)
- Gong, Liang (Balwyn HS North Balwyn)
- Gore, Benjamin (Christian College Highton)
- Holmes, Graham (Xavier College Kew)
- Hood, Katrina (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Huang, Gyver (Xavier College Kew)
- Jennings, Tanya (Lauriston Armadale)
- Kelly, Christabel (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- King, Stephen (Whittlesea SC)
- Kozulin, Peter (Haileybury College Keysborough)
- Lefkos, Theo (Oakleigh Greek Orthodox College)
- Lin, Tom (Scotch College Hawthorn)
- Lindau, Claire (Nazareth College Noble Park)
- Lio, Andrew (Melbourne HS South Yarra)
- Luff, Dirk (Wesley College Prahran)
- Michener, Sarah (Rochester HS)
- Mifsud, Daniel (Catholic College Bendigo)
- Nairn, Elizabeth (Oberon HS Belmont)
- Oshea, Johnpaul (Xavier College Kew)
- Peters, Andrew (Haileybury College Keysborough)
- Peters, Michelle (Eltham College Research)
- Rasoulzadeh, Hossein (Balwyn HS North Balwyn)
- Rodda, Daevyd (Haileybury College Keysborough)
- Rouse, Sarah (Eltham College Research)
- Rozen, Thomas (Trinity GS Kew)
- Sacks, Bronwyn (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Sher, Leon (Scotch College Hawthorn)
- Skaleskog, Ryan (Melbourne HS South Yarra)
- Smith, Scott (Salesian College Sunbury)
- Squire, Andrew (Huntingtower School Mt Waverley)
- Sriskandarajah, Mithulan (Kew HS Kew East)
- Stafford, Elissa (Mercy Diocesan College Coburg)
- Stephens, Michael (Doncaster SC)
- Sung, Melissa (Lauriston Armadale)
- Sviatochevski, Olga (Canterbury Girls SC)
- Syfret, David (Huntingtower School Mt Waverley)
- Taylor, Warwick (Camberwell GS Canterbury)
- Turner, Mariedanielle (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Watt, Catherine (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Wimpole, Justin (Scotch College Hawthorn)
- Yip, Gary (Camberwell GS Canterbury)
43 (85 total)
- Abeysinghe, Shyharini (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Alibrahim, Ekaterina (University HS Parkville)
- Auyeung, George (Melbourne HS South Yarra)
- Azad, Shomit (Ivanhoe GS)
- Bardea, Einat (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Bate, Nicholas (Vermont SC)
- Borthwick, Leonie (Brauer SC Warrnambool)
- Broughton, Jennifer (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Cannon, Claire (Loreto College Ballarat)
- Chan, Esther (Balwyn HS North Balwyn)
- Chang, Juhui (Methodist Ladies College Kew)
- Cheuk, Kiu (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Cheung, Angelina (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Chng, Elizabeth (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Clark, Louise (Vermont SC)
- Cooke, David (Geelong GS Corio)
- Cowling, Lauren (Vermont SC)
- Denehy, Emma (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Dobson, Peter (St Bernards College Essendon)
- Dowling, David (St Michaels GS St Kilda)
- Duong, Chi (Melbourne HS South Yarra)
- Earp, Mark (Wesley College Prahran)
- Falla, Richard (Gippsland Grammar Sale)
- Feigin, Alex (Bialik College East Hawthorn)
- Field, Andrew (Melbourne GS South Yarra)
- Filmer, Richard (St Kevins College Toorak)
- Finn, Caley (Macleod College)
- Galbraith, Fiona (Methodist Ladies College Kew)
- Gilbert, Katherine (Catholic Ladies College Eltham)
- Greaves, Emily (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Grenache, Garth (The Knox School Wantirna South)
- Hamilton, Erin (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Hempel, Nic (Melbourne Rudolf Steiner School Warranwood)
- Hou, Henry (Carey Baptist GS Kew)
- Irving, Kathryn (Firbank Anglican School Brighton)
- Jegasothy, Umashankar (Melbourne HS South Yarra)
- Jones, Antonia (Methodist Ladies College Kew)
- Jones, Emily (Toorak College Mount Eliza)
- Joyce, Rosemarie (Marian College Ararat)
- Kozlowska, Anna (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Kuay, Justin (Haileybury College Keysborough)
- Kuswanto, Kent (Taylors College Melbourne)
- Ladbury, Emma (Lauriston Armadale)
- Lai, Pooieu (Glen Waverley SC)
- Lang, Zoe (Geelong GS Corio)
- Leung, Kingsly (Camberwell GS Canterbury)
- Lew, Raelia (Bialik College East Hawthorn)
- Lewis, Brett (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Liang, Lin (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Maclagan, Sarah (Mount Waverley SC)
- Malone, Louise (The Westbourne School Hoppers Crossing)
- Mccann, Mark (Glen Waverley SC)
- Mccarthy, Robbie (Xavier College Kew)
- Mcgibbony, Steven (St Pauls School Baxter)
- Mcleod, Catriona (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Miller, Kathryn (The Westbourne School Hoppers Crossing)
- Muir, Cameron (Wesley College Prahran)
- Ngtangfui, Mark (Trinity GS Kew)
- Odobasic, Dragana (Doncaster SC)
- Oxley, Thomas (Melbourne GS South Yarra)
- Padusinski, Karolina (Nazareth College Noble Park)
- Pakavakis, Adrian (Mentone Boys' GS)
- Phan, Simon (Whitefriars College Donvale)
- Poyner, Nathan (Catholic College Wodonga)
- Qin, Yuhong (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Reid, Nicole (Methodist Ladies College Kew)
- Rice, Gwynneth (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Roberts, Glyn (Haileybury College Keysborough)
- Ross, Ian (St Monicas College Epping)
- Scholes, Michelle (Cranbourne SC)
- Sloan, Bronwyn (Benalla College)
- So, Kevin (Scotch College Hawthorn)
- Taufika, Sissy (Nazareth College Noble Park)
- Teh, Weisun (Melbourne GS South Yarra)
- Tierney, Kelly (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Vinayagalingam, Amirthan (St Michaels GS St Kilda)
- Walton, Elizabeth (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Wilson, Katherine (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Wiltshire, James (Mentone Boys' GS)
- Wong, Lianjin (Taylors College Melbourne)
- Yeung, Jason (Camberwell GS Canterbury)
- Yeung, Mingyan (Vaucluse College Richmond)
- Young, Jacqui (St Pauls School Baxter)
- Yu, Albert (Melbourne GS South Yarra)
- Ziffer, Joel (Melbourne GS South Yarra)
42 (110 total)
- Allender, Daniel (Melbourne HS South Yarra)
- Au, Thanh (Vermont SC)
- Auyeung, Joyce (Firbank Anglican School Brighton)
- Backwell, Joel (Belmont HS)
- Balendran, Niluckshie (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Beckwith, Damon (University HS Parkville)
- Berg, Marit (Fintona Girls School Balwyn)
- Blackwood, Rachael (Gippsland Grammar Sale)
- Brewster, David (St Kevins College Toorak)
- Brooks, Tamara (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Canil, Simon (Glen Waverley SC)
- Carr, Benjamin (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Chak, Weng (Melbourne HS South Yarra)
- Chenyimei, Sweelin (Genazzano FCJ College Kew)
- Cheong, Jomini (Trinity GS Kew)
- Chung, Sean (Padua College Mornington)
- Clifton, Jane (Mansfield SC)
- Cope, Liana (Yarra Valley Anglican School Ringwood)
- Cotterill, Nicholas (De La Salle College Malvern)
- Curran, Amy (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Delahunty, Ebonie (Marian College Ararat)
- Delporto, Lana (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Dennis, Sophie (Geelong GS Corio)
- Dixon, Barbara (Firbank Anglican School Brighton)
- Dow, Lukas (Mount Clear SC Mt Clear)
- Doyle, Helen (Geelong GS Corio)
- Duriska, Martin (Emmaus College Burwood)
- Dwyer, Belinda (Emmaus College Burwood)
- East, Clinton (Nagle College Bairnsdale)
- Ernst, Devora (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Factor, Hayley (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Fan, Rita (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Fernandes, Reuben (St Bedes College Mentone)
- Fisher, Alison (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Gayde, Ceyda (Taylors College Melbourne)
- Gillies, Sophie (The Westbourne School Hoppers Crossing)
- Growse, Andrew (Caulfield GS Wheelers Hill Campus)
- Gulati, Nitin (Melbourne HS South Yarra)
- Hallam, Megan (Benalla College)
- Hamilton, Genevieve (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Hamilton, Wendy (Bendigo Senior SC)
- Hastings, Stuart (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Hiltonthorp, William (Melbourne GS South Yarra)
- Howes, Hilary (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Hulett, Joanne (Catholic Regional College Sydenham)
- Jaffe, Rebecca (Bialik College East Hawthorn)
- Jayarajan, Jyotsna (East Doncaster SC)
- Kim, Emmanuel (Melbourne HS South Yarra)
- King, Joel (Haileybury College Keysborough)
- Koochew, Anita (Eltham College Research)
- Kretsch, Marissa (Wesley College Prahran)
- Kwee, Shan (Melbourne HS South Yarra)
- Lam, David (Melbourne GS South Yarra)
- Lambert, Rebecca (Caulfield GS Wheelers Hill Campus)
- Lawson, Evan (Greensborough SC)
- Lazarus, Jake (Bialik College East Hawthorn)
- Leen, Amanda (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Liew, Meiyin (Taylors College Melbourne)
- Lord, James (Maffra SC)
- Lorenc, Urszula (Upper Yarra SC Yarra Junction)
- Maher, Justin (East Doncaster SC)
- Marrow, Jonathan (Gippsland Grammar Sale)
- Millin, Daniel (Xavier College Kew)
- Mogilevsky, Alina (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Nayate, Ashwini (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Neale, Carla (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Ngui, Maushun (Trinity GS Kew)
- Nirmalann, Thivagar (Haileybury College Keysborough)
- Noble, Miranda (Lauriston Armadale)
- Nyeholt, Marcus (Braemar College Woodend)
- Obrien, Anthony (Melbourne HS South Yarra)
- Ongso, Erwin (St Michaels GS St Kilda)
- Papas, Georgina (Canterbury Girls SC)
- Patten, Christopher (Marcellin College Bulleen)
- Pearce, Clarissa (Caulfield GS Caulfield Campus East St Kilda)
- Pendlebury, Adam (Kurnai College Maryvale Campus Morwell)
- Pham, Khuong (Werribee SC)
- Phelan, Glenn (Belmont HS)
- Pierce, Michael (Ballarat GS Wendouree)
- Poh, Andrew (The Geelong College Newtown)
- Rochecouste, Claire (Avila College Mount Waverley)
- Rubinstein, Benjamin (Melbourne GS South Yarra)
- Sachdev, Anish (The Geelong College Newtown)
- Santajuliana, Gisela (Loyola College Watsonia)
- Scott, Rodney (Belmont HS)
- Shannon, Lisa (Marian College Ararat)
- Sharples, Claire (Canterbury Girls SC)
- Smeeton, Lachlan (The Geelong College Newtown)
- Smith, Craig (The Geelong College Newtown)
- Smith, Penelope (St Catherine's School Toorak)
- Soh, Kenneth (Carey Baptist GS Kew)
- Spiesser, Jacqueline (Caulfield GS Wheelers Hill Campus)
- Spiller, Kate (Wangaratta HS)
- Szydzik, Andrew (Sacred Heart College Kyneton)
- Testolin, Matthew (Parade College Bundoora)
- Toohey, Claire (Sacre Coeur Glen Iris)
- Tran, Du (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Tran, Yang (Melbourne HS South Yarra)
- Tuxen, Alana (Firbank Anglican School Brighton)
- Vivian, Lyndsey (St Pauls School Baxter)
- Wang, Shan (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Weller, Kate (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Wise, Jenna (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Wong, Louisa (Balwyn HS North Balwyn)
- Wong, Paul (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Wu, Kochen (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Xie, Hui (Brentwood SC Glen Waverley)
- Yuen, Terence (Carey Baptist GS Kew)
- Yum, Hoiwah (Mentone Girls' GS)
- Zhao, Yi (University HS Parkville)
41 (137 total)
- Adderley, Dustin (Scotch College Hawthorn)
- Ambrogio, Sarah (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Amin, Babak (Melbourne HS South Yarra)
- Anderson, Philip (Xavier College Kew)
- Arasaratnam, Vithiya (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Barned, Kerryn (Wantirna SC)
- Barton, Anna (St Michaels GS St Kilda)
- Bennett, Rohan (Gisborne SC)
- Bergman, Adele (Ivanhoe Girls GS)
- Bird, Anthony (Scotch College Hawthorn)
- Bitsounis, Hayley (Mount Waverley SC)
- Bluff, Lucas (Geelong GS Corio)
- Bowland, Ryan (Cohuna SC)
- Boyarovsky, Maxim (Yeshivah College St Kilda East)
- Brennan, Quintin (Mackillop College Swan Hill)
- Briffa, Mark (Trinity GS Kew)
- Brown, Cameron (Bendigo Senior SC)
- Burn, Kirsty (Toorak College Mount Eliza)
- Byrne, Timothy (Xavier College Kew)
- Carrington, Sarah (Melbourne Girls' College Richmond)
- Chan, Justin (Melbourne HS South Yarra)
- Cheng, Siwei (Melbourne HS South Yarra)
- Chung, Estyn (Scotch College Hawthorn)
- Clark, Andrew (Scotch College Hawthorn)
- Clough, Amy (Kurnai College Maryvale Campus Morwell)
- Collier, Jennifer (Stawell SC)
- Connor, Anita (Tintern Anglican Girls GS Ringwood East)
- Crane, Joshua (Scotch College Hawthorn)
- Cronin, Kate (St Columbas College Essendon)
- Cronk, Robert (Mackillop College Swan Hill)
- Dean, Emma (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Dinh, Andrew (Sunshine SC)
- Douglas, Larissa (Methodist Ladies College Kew)
- Ebisujima, Yuko (Holmesglen Institute Of Tafe Chadstone)
- Fernandez, Kate (John Paul College Frankston)
- Fischmann, Adam (Mordialloc Chelsea SC)
- Fitzpatrick, Kylie (Our Lady Of The Sacred Heart College Bentleigh)
- Fleer, Chris (Yarra Valley Anglican School Ringwood)
- Franco, Julianna (Catholic Ladies College Eltham)
- Galgut, Bradley (Doncaster SC)
- Geddes, Ross (Scotch College Hawthorn)
- Grebler, Mark (Brighton GS)
- Gringlas, Monique (Bialik College East Hawthorn)
- Habchi, Charbel (Marcellin College Bulleen)
- Hammerschlag, Gary (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Hanke, Andrea (Blackburn HS)
- Hatton, Tiffany (Ivanhoe Girls GS)
- Ho, Brian (St Kevins College Toorak)
- Ho, Duy (Haileybury College Keysborough)
- Hughes, Andrew (Xavier College Kew)
- Hunter, Kerryn (Norwood SC Ringwood)
- Iles, Aaron (Bendigo Senior SC)
- Jiang, David (Melbourne HS South Yarra)
- Joseph, Suja (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Kingdon, Jasmin (Tintern Anglican Girls GS Ringwood East)
- Knight, Andrew (The Geelong College Newtown)
- Lam, Longan (Melbourne HS South Yarra)
- Lambert, Emma (Caulfield GS Wheelers Hill Campus)
- Lane, Kylie (St Columbas College Essendon)
- Leavold, Victoria (Galen Catholic College Wangaratta)
- Levesque, Simon (The Peninsula School Mt Eliza)
- Liew, Seowyee (Balwyn HS North Balwyn)
- Lim, Rithy (Ashwood SC)
- Liu, Kenneth (Camberwell GS Canterbury)
- Lo, Daniel (Haileybury College Keysborough)
- Lo, Louisa (Siena College Camberwell)
- Longford, Catherine (Ringwood SC)
- Love, Michael (Geelong GS Corio)
- Luu, Richard (University HS Parkville)
- Ly, Elise (Caulfield GS Wheelers Hill Campus)
- Maguire, Emily (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Maguire, Rebecca (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Major, Emily (St Margarets School Berwick)
- Marks, Kylie (Highvale SC Glen Waverley)
- Mason, Brian (Haileybury College Keysborough)
- Matthews, Stuart (Mentone Boys' GS)
- Mccormack, Cameron (Caulfield GS Wheelers Hill Campus)
- Mckeon, Kate (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Mcliesh, Anna (Ivanhoe Girls GS)
- Middleton, Megan (Kew HS Kew East)
- Molineux, Darren (Melbourne HS South Yarra)
- Muller, Fiona (Tintern Anglican Girls GS Ringwood East)
- Munro, Robert (Ivanhoe GS)
- Nguyen, Dinh (Wellington SC Mulgrave)
- Nguyen, Nhan (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Nguyen, Pauline (Mount St Joseph Girls' College Altona West)
- Nguyen, Phihai (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Nicola, Ilona (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Norgate, Brie (Eltham College Research)
- Ogorman, Helena (Eltham College Research)
- Ong, Daphne (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Ong, Kokhui (Geelong GS Corio)
- Ooi, Alexander (St Kevins College Toorak)
- Pannu, Harinder (Melbourne HS South Yarra)
- Petersen, Timothy (The Geelong College Newtown)
- Petricevic, Cameron (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Powles, Lindsay (Ringwood SC)
- Pullen, Lisa (Kilvington Baptist Girls' GS Ormond)
- Rathbone, Laura (Ivanhoe Girls GS)
- Ray, Darren (Greensborough SC)
- Reed, David (Emmanuel College Warrnambool)
- Reid, Robert (Monivae College Hamilton)
- Rodier, Sophie (Vermont SC)
- Roizman, Jakov (Bialik College East Hawthorn)
- Russell, Jane (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Salomon, Rikki (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Scott, Daniel (Haileybury College Keysborough)
- Shafikeid, Raymond (Redden Catholic College Preston)
- Shroff, Rohit (Haileybury College Keysborough)
- Slater, Justin (Girton GS Ltd Bendigo)
- Stahle, Nathan (Scotch College Hawthorn)
- Stevens, Bronwyn (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Sutton, Chris (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Tang, Robert (Ivanhoe GS)
- Tarquinio, Fiona (Catholic College Bendigo)
- Tran, Chaujoe (St Albans SC)
- Tran, Kim (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Treeby, David (Mooroolbark Heights SC)
- Treeby, Lisa (Mooroolbark Heights SC)
- Tsangalis, Christos (Emmaus College Burwood)
- Tsiripillis, Michael (The Westbourne School Hoppers Crossing)
- Tully, Emma (Loreto College Ballarat)
- Uljans, Jacob (Ivanhoe GS)
- Vaughan, Michael (Xavier College Kew)
- Ventura, Jason (Scotch College Hawthorn)
- Walsh, Louisa (Norwood SC Ringwood)
- Ward, Mark (Carey Baptist GS Kew)
- Watson, Deborah (Methodist Ladies College Kew)
- Weinberg, Sarah (Tintern Anglican Girls GS Ringwood East)
- Whybrow, Roger (Mill Park SC Epping)
- Wong, May (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Wong, Victor (Salesian College Chadstone)
- Wood, Nycole (Birchip P12 School)
- Woollett, Emily (Mentone Girls' GS)
- Yeung, Adrian (Xavier College Kew)
- Yin, Connie (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Ying, Yorkheng (Glen Waverley SC)
40 (169 total)
- Anderson, Vincent (Bendigo Senior SC)
- Angkhaw, Chunmin (Melbourne HS South Yarra)
- Apostolopoulos, Diane (Methodist Ladies College Kew)
- Arumainayagam, Arunan (Werribee SC)
- Awadalla, Gina (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Baines, Kyleigh (Geelong GS Corio)
- Baltetsch, Rachel (Oberon HS Belmont)
- Bean, Margaret (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Bell, Rebecca (Ballarat GS Wendouree)
- Bird, Fiona (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Black, Annamarie (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Bock, Amelia (Nagle College Bairnsdale)
- Bogdanovitch, Olga (Mentone Girls' SC)
- Bradd, Lucas (Mordialloc Chelsea SC)
- Brenner, Karen (Mckinnon SC)
- Brimblecombe, Robin (Bairnsdale SC)
- Bruty, David (St Josephs College Echuca)
- Burch, Nicholas (Brauer SC Warrnambool)
- Burke, Roland (Trinity GS Kew)
- Butler, Kristie (Bundoora SC)
- Carney, Michael (Girton GS Ltd Bendigo)
- Cashen, Elizabeth (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Chairmarajan, Ganga (Kilbreda College Mentone)
- Chan, Karen (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Cheek, John (Balwyn HS North Balwyn)
- Chen, Selena (Doncaster SC)
- Cheng, Olivia (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Chong, Derek (Vermont SC)
- Chor, Kevin (Melbourne GS South Yarra)
- Christophersen, Fleur (Toorak College Mount Eliza)
- Cleeland, Belinda (University HS Parkville)
- Cortinovis, Shane (St Bedes College Mentone)
- Cugley, Kathryn (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Cummins, Lucy (The Geelong College Newtown)
- Czyzewski, Clare (Genazzano FCJ College Kew)
- Danne, Michael (Melbourne HS South Yarra)
- Daskalou, Nickolas (Ivanhoe GS)
- Dassanayake, Ashan (The Westbourne School Hoppers Crossing)
- Dean, Elizabeth (Girton GS Ltd Bendigo)
- Demarchi, Rami (Melbourne HS South Yarra)
- Denby, Jonathan (Scotch College Hawthorn)
- Desai, Deeti (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Dewalagama, Ramila (Mowbray College Melton)
- Dewinter, Sudi (Melbourne HS South Yarra)
- Dhillon, Rhea (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Dillon, Mark (Oberon HS Belmont)
- Docker, Andrew (Caulfield GS Wheelers Hill Campus)
- Dong, Yaoda (Mount Waverley SC)
- Downes, Andrew (Carey Baptist GS Kew)
- Drew, Belinda (Cobram SC)
- Dyer, Leigh (Seymour Technical HS)
- Eddy, Eliza (Box Hill Senior SC Box Hill North)
- Farmery, Danielle (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Felicia, Felicia (Taylors College Melbourne)
- Fennell, Laura (Catholic College Wodonga)
- Fernando, Druvi (St Johns Regional College Dandenong)
- Flatman, Samuel (Xavier College Kew)
- Foster, Victoria (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Francis, Rebecca (Presentation College Windsor)
- Frederic, Gerald (Melbourne GS South Yarra)
- Fridell, Helen (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Gandolfo, Sarah (Loreto Mandeville Hall Toorak)
- Garvey, Anthony (Xavier College Kew)
- Gelis, Alexander (Mentone Boys' GS)
- George, Andrew (Camberwell GS Canterbury)
- Gillespie, Peter (Camberwell GS Canterbury)
- Goddard, Benjamin (Caulfield GS Caulfield Campus East St Kilda)
- Goulter, Samuel (Emmaus College Burwood)
- Granot, Orley (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Grehl, Susanne (Genazzano FCJ College Kew)
- Griffiths, Anna (Carey Baptist GS Kew)
- Gunawardana, Nikki (The Geelong College Newtown)
- Guy, Andrew (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Haack, Louise (Aquinas College Ringwood)
- Hall, Jessica (Mentone Girls' SC)
- Hanna, Mary (Kilvington Baptist Girls' GS Ormond)
- Harvie, Shane (Beaconhills Christian College Pakenham)
- Hearnden, Daniel (Mount Beauty SC)
- Herath, Maalinda (Ivanhoe GS)
- Hicks, Andrew (Trinity GS Kew)
- Hogarth, Cathryn (Wangaratta HS)
- Hrysafis, Antonios (Parkdale SC Mordialloc East)
- Huan, Katrina (Balwyn HS North Balwyn)
- Irvine, Elizabeth (Kurnai College Maryvale Campus Morwell)
- Iu, Hoying (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Joyce, Suzanne (Marian College Ararat)
- Karasiewicz, Luke (Melbourne HS South Yarra)
- Khera, Ekanshu (Wellington SC Mulgrave)
- Kim, Bomi (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- King, Elizabeth (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Kishore, Monica (Trinity GS Kew)
- Kleinert, Lauren (Wangaratta HS)
- Koay, Jolene (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Krupa, Andrew (Parade College Bundoora)
- Kwistianus, Johanes (Trinity GS Kew)
- Lakey, Holly (Ballarat GS Wendouree)
- Lam, Justin (Melbourne HS South Yarra)
- Law, Sandy (Melbourne HS South Yarra)
- Leamon, Patrick (St Josephs College Mildura)
- Lee, Sunny (Melbourne GS South Yarra)
- Li, Qi (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Li, Taktai (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Lim, Jeehao (Taylors College Melbourne)
- Lin, Peggy (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Lindmayer, Carol (Belmont HS)
- Loi, Sheena (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Lu, David (Caulfield GS Wheelers Hill Campus)
- Macadams, Sally (Heathmont College)
- Macknight, Thomas (Geelong GS Corio)
- Mant, Andrew (Camberwell GS Canterbury)
- Martin, Julia (Girton GS Ltd Bendigo)
- Masters, Justin (Myrtleford SC)
- Mathew, Avin (Melbourne HS South Yarra)
- Mathieson, Simon (Carey Baptist GS Kew)
- Mcgoldrick, Simon (St Bedes College Mentone)
- Mcintosh, Hugh (Scotch College Hawthorn)
- Mirmohamed, Suhail (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Morrison, Josephine (Genazzano FCJ College Kew)
- Mumford, Kathryn (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Nanayakkara, Natalie (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Nazemianpour, Bobby (Whitefriars College Donvale)
- Nguyen, Adam (The Westbourne School Hoppers Crossing)
- Niemiec, Andrew (Mazenod College Mulgrave)
- Obrien, Sean (Scotch College Hawthorn)
- Oday, William (Xavier College Kew)
- Ong, Yikchiat (Melbourne GS South Yarra)
- Parry, Rahadian (Vermont SC)
- Patti, Anthony (Redden Catholic College Preston)
- Perkins, Genevieve (Siena College Camberwell)
- Phuong, Linny (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Price, Daniel (Brighton GS)
- Purcell, Vanessa (Firbank Anglican School Brighton)
- Rab, Masum (Melbourne HS South Yarra)
- Robinson, Danielle (Genazzano FCJ College Kew)
- Scanlan, James (Xavier College Kew)
- Schwab, Kjiana (St Pauls School Baxter)
- Shea, Joel (St Josephs College Echuca)
- Shortis, Elizabeth (Genazzano FCJ College Kew)
- Sin, Wanli (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Smith, Timothy (Sandringham SC Sandringham Campus)
- Srikantha, Sashikala (Firbank Anglican School Brighton)
- Stanton, Kate (Ruyton Girls School Kew)
- Stanton, Reuben (Melbourne HS South Yarra)
- Stewart, Ashley (Dimboola Memorial SC)
- Sweatman, Katrina (Derrinallum College)
- Szabo, Sophie (The Westbourne School Hoppers Crossing)
- Tan, Natalie (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Tanitsu, Kana (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Tarr, Libby (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Thai, Van (Presentation College Windsor)
- Thomson, Alison (Methodist Ladies College Kew)
- Thwaites, Hilary (Geelong GS Corio)
- Titheridge, Nicholas (Christian College Highton)
- Trinh, Phuong (Macrobertson Girls HS Melbourne)
- Truong, Takuya (The Westbourne School Hoppers Crossing)
- Valmorbida, Marc (Scotch College Hawthorn)
- Veitch, Kirk (Beaconhills Christian College Pakenham)
- Voronina, Helen (Mount Scopus Memorial College Burwood)
- Wagstaff, Kylie (Caulfield GS Wheelers Hill Campus)
- Williams, Kevin (Kangan Institute Of Tafe Broadmeadows)
- Wilson, Katherine (Methodist Ladies College Kew)
- Wong, Jason (Scotch College Hawthorn)
- Woon, Estee (Balwyn HS North Balwyn)
- Wright, Matthew (Mount Eliza SC)
- Yap, Tsenwei (Melbourne GS South Yarra)
- Yeoh, Jonathan (Melbourne HS South Yarra)
- Yeung, Patricia (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Yong, Yeenang (Blackburn HS)
- Zalcberg, David (Mount Scopus Memorial College Burwood)